Hakkımızda

Kaya Tiny House, 2022 yılında kurulmuş bir şirkettir. Misyonumuz, sürdürülebilir yaşamı destekleyen, hareketli, modern ve işlevsel evler tasarlamak ve üretmektir. Küçük ve tekerlekli yapılarıyla öne çıkan evlerimiz, yaşam alanlarınızı özgürleştirmeyi ve maceranızı daha da heyecanlı hale getirmeyi amaçlar.

Her bir evimiz, fonksiyonellik, konfor ve estetik açıdan titizlikle tasarlanmıştır. Sürdürülebilir malzemeler kullanarak çevre dostu bir yaklaşım benimsiyoruz ve enerji verimliliği üzerine odaklanarak karbon ayak izini minimize etmeyi hedefliyoruz.

Kaya Tiny House ekibi olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çaba sarf ediyoruz. Her adımda kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklanarak, yaşam tarzınıza uygun, özelleştirilebilir ve özgün evler sunuyoruz.

Kaya Tiny House ile, hareket halindeyken bile evinizden ödün vermeden yaşayabilirsiniz. Küçük evler, büyük özgürlükler sunar!Kaya Tiny House ile, hareket halindeyken bile evinizden ödün vermeden yaşayabilirsiniz. Küçük evler, büyük özgürlükler sunar!

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin